Destinační a turistické agentury

Hotely a hotelové řetězce

Sportovní a relaxační aktivity

Zoologické zahrady a útulky

Ukažte krásy své lokality v panoramatických snímcích online. Přidejte interativní prvky a veďte návštěvníky ke konverzi.

Kamera
NetRex platforma
Prezentace
Body zájmu s interaktivním obsahem

Sdílejte s návštěvníky v reálném čase svůj unikátní pohled na zajímavá místa v okolí vaší destinace. Nejzajímavější body zájmu zvýrazněte přímo v živé video prezentaci za pomoci interaktivního obsahu. Ta nejatraktivnější místa ještě vyšperkujte vložením fotografií a videí. Zprostředkujete tak návštěvníkům nezapomenutelný zážitek, který je pohltí a pozve na návštěvu k vám.

Přehled všech vlastností
Body zájmu
Instance
Instance

Vytvořte ze svého videa individuální prezentaci ušitou přesně na míru potřebám vašich obchodních partnerů, sponzorů a provozovatelů zajímavých zážitků v okolí. Prostřednictvím řešení NetRex TimeLapse Premium vytvoříte z jednoho video výstupu kamery nekonečné množství individuálně přizpůsobených prezentací. Instance vám pomohou objevit nový zdroj příjmů a vydělávat víc než dřív.

Přehled všech vlastností
Individuální menu a obsah

Přidejte si své logo kamkoli do obrazovky NetRex TimeLapse Premium. Pomocí volitelného obsahu položek menu můžete výslednou podobu prezentace své destinace kdykoliv upravit. Záleží jen na vašich potřebách a preferencích cílové skupiny, kterou chcete oslovit. Zákaznickou zkušenost ještě vylepšíte snadno přístupnou nabídkou vhodných informací nebo možností rezervace a objednání služeb přímo ve video prezentaci.

Přehled všech vlastností
Individuální menu a obsah
Aktuální informace
Aktuální informace – upoutávka

Informujte o aktuálních nabídkách a zajímavých událostech v destinaci tím nejjednodušším způsobem: pomocí pohyblivého informačního řádku přímo ve video prezentaci. Zvyšte efektivitu komunikace snadnou změnou velikosti či barvy sdělení. Komunikujte ve vícero jazycích pro snadnou distribuci důležitých informací.

Přehled všech vlastností
Archiv – časová osa

Díky archivu si návštěvníci kdykoli snadno udělají představu, jak to u vás vypadá v průběhu roku. A to nejen toho letošního! Archiv umožňuje pohodlné cestování časem až k prvním záběrům kamery. Všechny záběry jsou archivovány včetně údajů z meteo stanice a jsou dostupné online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. S časovou osou se pracuje snadno a intuitivně: vybíráte dle hodiny, dne, měsíce a roku.

Přehled všech vlastností
Archiv
Počasí
Počasí

Nenechte návštěvníky odhadovat, jaké je u vás počasí, ukažte jim to jasně a přehledně přímo v živé prezentaci. Pomocí vestavěného modulu vidíte údaje o počasí nejen v dané chvíli, ale i kdykoliv v historii a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Archivované záznamy můžete nejen přehrávat, ale i porovnávat mezi sebou a to bez ohledu na zvolená období.

Přehled všech vlastností
Turistické trasy

Pomozte svým návštěvníkům co nejefektivněji naplánovat aktivní dovolenou. Díky funkci zobrazení turistických tras přímo v živé prezentaci snadno představíte nejen turistické trasy, naučné stezky a cyklotrasy, ale i běžkařské okruhy či sjezdovky v blízkých areálech. Vše je interaktivní s možností prokliknutí na další informace.

Přehled všech vlastností
Turistické trasy
Vrcholy hor
Vrcholy hor

Rozpoznávání jednotlivých vrcholků hor nebylo nikdy snazší. Všechny viditelné vrcholy se ve video prezentaci NetRex TimeLapse Premium zobrazují automaticky i se jménem a nadmořskou výškou. Integrovaný filtr pro zobrazení vlastního výběru umožňuje zobrazit jen vrcholy v určité vzdálenosti od kamery či ve vybrané nadmořské výšce. A po zadání názvu vrcholku neméně snadno dohledáte i všechny kamery, v jejichž dohledu se daný vrchol nachází.

Přehled všech vlastností
Časosběr video

Od strhujících časosběrů vás dělí jen pár kliknutí. Tento vestavěný prvek umožňuje nastavení intervalu časosběru v rozmezí dní a hodin. Zvolit můžete i úhel záběru a rychlost přehrávání pro individuální časosběry. Za povšimnutí rozhodně stojí možnost automaticky generovat časosběr ze snímků z předchozího dne.

Přehled všech vlastností
Časosběr video
Interaktivní mapa
Interaktivní mapa

Interaktivní přehled snadno zobrazí všechny kamery v okolí zahrnuté ve službě NetRex TimeLapse Premium. Kromě polohy jednotlivých kamer vás mapa informuje i o jejich úhlu záběru, takže dobře uvidíte, co vidí ony.

Přehled všech vlastností
Ochrana osobnosti a osobních údajů

NetRex TimeLapse Premium pracuje zcela v souladu se zákony na ochranu osobnosti. V zájmu ochrany soukromí naše kamery automaticky rozostřují lidi i poznávací značky automobilů. Podobně se přistupuje i k zobrazování kritických míst, která jsou buď rozostřena nebo doplněna výřezem okolní krajiny. Opatření se týká pouze konkrétních objektů, celková kvalita snímků jimi není nijak dotčená.

Přehled všech vlastností
Ochrana osobnosti a osobních údajů
Marketingová podpora uživatelů
Marketingová podpora uživatelů

Klienti NetRex TimeLapse Premium mají v administračním prostředí přístup k bohaté nabídce uživatelských reportů na bázi Google Analytics.

Přehled všech vlastností
Porovnání v čase

Funkce Porovnání v čase umožňuje zobrazit pohled kamery ve dvou rozdílných okamžicích najednou. Stačí jen vybrat data a čas záběrů, které chcete porovnávat. Rozdělovník obrazovky můžete uchopit a libovolně posouvat vlevo či vpravo pro preferovanou variantu pohledu.

Přehled všech vlastností
Porovnání v čase
Nejlepší záběry a screensaver
Nejlepší záběry a screensaver

V archivu fotografií jednoduše označte své nejoblíbenější záběry ze své destinace a pochlubte se jimi v rubrice Nejhezčí záběry. Návštěvníci si je mohou snadno stáhnout, poslat známým jako e-mailovou pohlednici či publikovat na sociálních sítích. Kromě toho můžete nejen z archivu, ale i z aktuálního zobrazení NetRex TimeLapse Premium vybrat libovolný snímek a nabídnout svým zákazníkům suvenýr v podobě jedinečného screensaveru.

Přehled všech vlastností
Mobilní aplikace

Prohlížejte záběry z kterékoliv kamery v systému NetRex TimeLapse Premium jednoduše i na cestách. Mobilní aplikace je k dispozici zdarma pro systémy iOS a Android.

Přehled všech vlastností
Mobilní aplikace
TV streaming
Panotour
                   

Předávejte maximum informací i na neinteraktivních informačních displejích pomocí funkce Panotour. Vytvořte si vlastní vysílání s vybranými záběry, přednastaveným pohybem kamery a automaticky zobrazovaným obsahem. Vybírejte vhodné záběry manuálně nebo plně využijte funkci časosběru.

Přehled všech vlastností
LIVE stream channel

Vytvořte si svůj vlastní televizní program s řešeními NetRex TimeLapse Premium a NetRex Streamer. Vysílat můžete do vlastní sítě jako v případě hotelové TV nebo poskytovat stream ve vysokém rozlišení třeba i do lokálního TV vysílání. Díky NetRex Streameru můžete také vytvořit LIVE kanál, kde se střídají panoramatické obrazy s živým videem.

Přehled všech vlastností
LIVE stream channel
LIVE stream na web
LIVE stream na web

Veškeré interaktivní prvky jsou plně funkční také během živého video přenosu (streamu).

Přehled všech vlastností
Stahování a sdílení záběrů

Každý jednotlivý snímek můžete snadno stáhnout jediným kliknutím. Stejně jednoduše snímek opatříte logem či doplníte informacemi. Takto připravený obrázek můžete v mžiku sdílet na Facebooku a Twitteru. Díky funkci e-pohlednice navíc snadno vytvoříte a odešlete poutavý elektronický pohled s textem. Samozřejmostí je embeded code pro pohodlnou prezentaci snímku na webových stránkách.

Přehled všech vlastností
Stahování a sdílení záběrů
Screensaver
Screensaver

Vytvořte si jedinečný screensaver z jakéhokoliv obrázku NetRex TimeLapse Premium, ať už jde o živé zobrazení nebo snímek z archivu, a nabídněte svým návštěvníkům originální suvenýr. Jedinečného efektu docílíte prezentací na více vedle sebe umístěných monitorech. Toto řešení je ideální například pro digital signage.

Přehled všech vlastností
Jazykové mutace

Každý obsahový prvek může být implementován v mnoha jazykových mutacích. Vybraný jazyk prezentace NetRex TimeLapse Premium je automaticky adoptován do jazykových předvoleb používaného prohlížeče.

Přehled všech vlastností
Jazykové mutace
Technická podpora a servis
Technická podpora a servis

Poskytujeme:

  • vyškolení administrátora z řad klienta pro využívání řešení NetRex TimeLapse Premium
  • telefonickou technickou podporu
  • monitoring systému s informovaností klienta o poruchách
Přehled všech vlastností

A výsledek? Ten vypadá třeba takhle:

Axis kamera s licencí NetRex TimeLapse Premium instalovana na hotelu Everest View v Himalájích.

NetRex pro cestování a zážitky

Kamera
Správná kamera

Pomůžeme vám s výběrem a instalací vhodné IP kamery. Zaškolíme vás, jak ji obsluhovat či servisovat, nebo vám servis rovnou zajistíme.

NetRex platforma
Vhodné řešení

Jedná se o správný mix funkcionalit právě pro vás. Strategii připravíme společně. My máme zkušenosti a vy své podnikání znáte nejlépe.

Prezentace
Jedinečná prezentace

Pomůžeme vám s nastavením obsahu a výstupů prezentací. Ukážeme vám, jak můžete editovat a poskytneme vám technickou podporu.

Podnikáte v jiném oboru?
Máte dotazy?

Naše řešení vždy vychází z vašich potřeb a příležitostí.

Nevidíte se mezi ukázkovými příklady? Správná kombinace našich služeb existuje i pro vás. Pojďme to probrat společně.

Ilustrace ženy