Destinační a turistické agentury

Hotely a hotelové řetězce

Sportovní a relaxační aktivity

Zoologické zahrady a útulky

Streamujte krásy své lokality online. Přidejte grafiku s informacemi a veďte návštěvníky ke konverzi.

Kamera
NetRex platforma
Sociální sítě Streamer
LIVE stream na různé kanály

Streamování video obsahu nebylo nikdy snazší. Vše, co potřebujete, je Axis IP kamera s předinstalovanými aplikacemi uvnitř. Díky službě NetRex Streamer je instalace i nastavení kamery hračkou. Streamujte ze své IP kamery přímo na YouTube, Facebook a ostatní platformy bez nutnosti připojení počítače. Vše zajistí aplikace CamStreamer App, která je instalovaná přímo ve vaší Axis kameře.

Přehled všech vlastností
LIVE stream na různé kanály
Branding
Branding

Opatřete záběr kamery vlastní grafikou nebo zobrazujte data třetí strany s aplikací CamOverlay App. Ta je předinstalovaná přímo v Axis kameře a bez problému si poradí nejen s vložením vašeho loga či doplňujících obrázků, ale třeba i s předpovědí počasí nebo sdělením od sponzora.

Přehled všech vlastností
Aktuální informace – upoutávka

Informujte o aktuálních nabídkách a zajímavých událostech v destinaci tím nejjednodušším způsobem: pomocí pohyblivého informačního řádku přímo ve streamu. Přenos tak můžete snadno obohatit o aktuální zpravodajství, upoutávku na speciální akce, zprávu od sponozora nebo klidně i o pozvánku na zajímavé události v okolí. Navíc obsah sdělení lze snadno ručně nebo i automaticky spravovat.

Přehled všech vlastností
Aktuální informace
Počasí
Počasí

Obohaťte svou videoprezentaci o předpověď počasí a dejte svým návštěvníkům vědět, zda přibalit sluneční brýle či pláštěnku. Šikovný vestavěný modul přijímá data přímo z meteorologického serveru dle zadané lokality a zobrazuje údaje o počasí v reálném čase. Můžete si vybrat hned z několika widgetů, které se liší barvou i objemem zobrazovaných informací.

Přehled všech vlastností
Automatizace

NetRex Streamer nabízí řadu automatizací, díky kterým je jeho užívání úplně bez starostí. Živému vysílání můžete buď naplánovat automatický start nebo ho jednoduše spustit pomocí zvoleného příkazu. Neméně snadno nastavíte automatické přepínání mezi streamem a předtočeným videem či mezi grafickými prvky pro jednotlivé polohy PTZ kamer. Samozřejmostí je automatické přepínání mezi jednotlivými kamerami v síti.

Přehled všech vlastností
Automatizace
Playlisty
Playlisty

Vytvořte si vlastní program vysílání ve formě automatizovaného playlistu. Kombinujte obraz z více kamer s předtočenými nebo archivními záběry či reklamními spoty partnerů a sponzorů. Nastavte si tuto funkcionalitu snadno a rychle v aplikaci přímo ve vaší Axis kameře.

Přehled všech vlastností
Hudba

Streamujte s původním zvukem natáčeného místa nebo navoďte atmosféru správně zvolenou doprovodnou hudbou. Ta může hrát ve smyčce bez přerušení po celou dobu streamu, a to i případě, že během něj přepínáte mezi kamerami. Navíc nemusíte čerpat jen z interních zdrojů, do streamu můžete klidně vysílat zvuk z externího audio zdroje.

Přehled všech vlastností
Hudba

A výsledek? Ten vypadá třeba takhle:

Více streamů najdete v LIVE galerii CamStreamer.

NetRex pro cestování a zážitky.

Kamera
Správná kamera

Pomůžeme vám s výběrem a instalací vhodné IP kamery. Zaškolíme vás, jak ji obsluhovat či servisovat, nebo vám servis rovnou zajistíme.

NetRex platforma
Vhodné řešení

Jedná se o správný mix funkcionalit právě pro vás. Strategii připravíme společně. My máme zkušenosti a vy své podnikání znáte nejlépe.

Prezentace
Jedinečná prezentace

Pomůžeme vám s nastavením obsahu a výstupů prezentací. Ukážeme vám, jak můžete editovat a poskytneme vám technickou podporu.

Podnikáte v jiném oboru?
Máte dotazy?

Naše řešení vždy vychází z vašich potřeb a příležitostí.

Nevidíte se mezi ukázkovými příklady? Správná kombinace našich služeb existuje i pro vás. Pojďme to probrat společně.

Ilustrace ženy